sivig Logo sigma Logo wiener Logo sivig Logo sigma Logo vig Logo sivig Logo sigma Logo vig Logo sivig Logo sigma Logo

Branch Network

Home parent location site Profil actual location site Branch Network

Dega Tiranë                                                                              Dega Korçë

Rr.Komuna e Parisit, Pall Lura                                               Rr. Floresha Myteveli, L. 7         

Tel: +355 4 2258254                                                               Mob: +355 674095536          

kontakt@sivig.al                                                         Gezim.Mero@sivig.al

 

Zyra e Trajtimit të Dëmeve                                                   Dega Vlorë

Rr.Dritan Hoxha, Tiranë                                                          Blv Ismail Qemali, Lagja Pavarësia

+355 4 2203330/0676048703                                               Mob: +355 692085964

demet@vig.al                                                             Mentor.Kapaj@sivig.al

 

Dega Durrës                                                                             Dega Lezhë 1

Rr. Skënderbej, Lagjia nr.3,                                                     Hyrja e Pedonales, Qendër

Mob: +355 692092637                                                           Mob: 684242424

Arben.Xhemali@sivig.al                                              Donald.Dedgjonaj@sivig.al

                                                                                                    

Agjensia tek Koalidimi                                                           Dega Lezhë 2

Mob: +355 672055069                                                           Përballë Poliklinikës

Avni.Skuraj@sivig.al                                                                Mob: +355 682189420

                                                                                  Astrit.Moriseni@sivig.al

Dega Berat                                                                                 Dega Bulqizë

Rr.Ura Vajgurore                                                                       Lagjia Gjeologu (fillimi pedonales)

Mob: + 355 672057434                                                           Mob: +355 672080985

Luan.hajdari@sivig.al                                                   Defrim.Disha@sivig.al

 

Dega Elbasan                                                                            Dega Pogradec

Rr. 28 Nentori                                                                            Rr. Reshit Collaku, nr. 49

Mob: +355 674095539                                                             Mob: +355 674028813

Hydajet.Rusta@sivig.al                                                  Zisi.Tasellari@sivig.al

 

Dega Fier 1                                                                                  Dega Gjirokastër

Rr.Blv. Jakov Xoxa                                                                        Rr. Nacionale Gjirokastër – Kakavijë

Mob: +355 692065621                                                              Mob: +355 692165944

Robert.Cobo@sivig.al                                                     Antonella.Lena@sivig.al

 

Dega Fier 2                                                                                   Dega Sarandë                                                                         

Rr. 15 Tetori                                                                                  Rr. Onhezmi, Nr. 86                                                              

Mob: +355 67408084488                                                          Mob: +355 694051230

Idajet.Kuka@sivig.al                                                        Rasim.Memsuri@sivig.al

 

Dega Shkodër                                                                                Dega Lushnjë                                                               

Rr.Marin Barleti                                                                            Lgj. Loni Dhamo, Bulevardi I Palmave                                       

Mob: +355 672057428                                                                Mob: +355 692032686

Emanuela.Kiri@sivig.al                                                    Arben.Xekollari@sivig.al

                                           

Dega Kavajë 

Blv. Kryesor                                             

Mob: +355 693373797/0682046176                                        

Anton.Tuci@sivig.al