Vlerat tona

Kompania është familja jonë e madhe që na bashkon për të mbështetur dhe nxitur njëri tjetrin për të punuar për të mirën e përbashkët. Ne udhëhiqemi çdo ditë nga parimi i besimit dhe fokusi ynë është  të ndihmojmë klientët tanë që të ruajnë mirëqënien e tyre financiare. Besojmë fort që puna është themeli i çdo suksesi. Ne përpiqëmi të bëjmë dallimin e kompanisë si një emër i besueshëm, dhe që jep zgjidhje inovative për çdo problem në lidhje me nevojat në sigurime.

    • Besimi: Mbajmë premtimet tona dhe bëjme biznes të ndershëm. Trajtojmë dëmet në mënyrë korrekte dhe brenda afateve.
    • Fokusohemi tek klienti: Ofrojmë produkte cilësore që përmbushin nevojat e klientëve.
    • Respekti për njëri tjetrin: Bashkëpunojmë me njëri tjetrin dhe kjo na ndihmon të rritemi profesionalisht çdo ditë. Ne e konsiderojmë kompaninë si shtëpinë tonë të përbashkët.
    • Të fitojmë me integritet: ne synojmë që të behemi një kompani lider në industrinë e sigurimeve, duke sjellë vlerë për klientët tanë, aksionarët, bashkëpunëtorët si dhe komunitetin.
    • Meritokracia: Besojmë që vlerësimet dhe shpërblimet për gjithësecilin, duhet të jenë në bazë te kontributit që ata japin për të rritur kompaninë dhe për ta bërë atë zgjedhjen e padiskutueshme të klientëve. 

    Duke qënë pjesë e grupit të sigurimeve lider, në Evropën qëndrore dhe lindore, Vienna Insurance Group ne mund të garantojmë që do të jemi partnerët tuaj, jo vetëm në Shqipëri. Profesionalizmi, korrektësia dhe besimi reciprok janë mjeti që na çojnë drejt suksesit dhe që gjenerojnë klientë të kënaqur.




     
     
    Zgjidh qytetin nga menuja me lart dhe do gjesh zyren me te afert ne qytetin tend
    Dega Berat
    UraVajgurore, Prane Drejtorise Transportit
    Luan Hajdaraj
    Mob:+355672057434
    Luan.hajdari@sivig.al
    Dega Dibër

    Lagjia Gjeologu, Bulqize.
    Defrim Disha
    Mob: +355672080985
    defrim.disha@sivig.al

    Lagjia e re Peshkopi
    Hamdi Nesimi
    Mob.+355682374049
    Hamdi.nesimi@sivig.al

    Prane drejtorise se sig shoq. Burrel
    Lindita Doda
    Mob.+355682217110
    Lindita.doda@sivig.al
    Dega Durres

    RrugaEgnatia, lagjia nr 4
    Alban Ramohitaj
    Mob:+355672068571
    Alban.ramohitaj@sivig.al

    Lagjia nr 3, RrugaSkenderbeu,
    Romeo Marangoni
    Mob:+355692097372
    Romeo.marangoni@sivig.al

    Lagjia nr 3,Rruga Skenderbej,
    Hysen Tepelena
    Mob:+355674043450
    Hysen.tepelena@sivig.al

    Zyra e Kolaudimit
    AvniSkuraj
    Mob:+355672055069
    Avni.skuraj@sivig.al
    Dega Elbasan

    Lagjia 28 Nentori, prane Pallatit te Sportit
    HydajetRusta
    Mob:+355674095539
    Idajet.rusta@sivig.al
    Dega Fier

    Bulevardi Jakov Xoxa, Perballe postes
    Robert Cobo
    Mob:+355692065621
    Robert.cobo@sivig.al

    Lagjia 15 Tetori, praneIntesa San Paolo Bank
    Idajet Kuka
    Mob:+355674084488
    Idajet.kuka@sivig.al
    Dega Gjirokaster

    Rruga Nacionale Gjirokaster-Kakavije,
    Antonella Lena
    Mob:+355676098896
    Antonella.lena@sivig.al
    Zyra Kavaje

    Bulevardi Kryesor
    Anton Tuci
    Mob:+355693373797
    Anton.tuci@sivig.al
    Dega Korce

    Lagjia nr 7, Rruga Floresha Miteveli, Pall 2/1, Kati II
    Gëzim Mero
    Mob:+355674095536
    Gezim.mero@sivig.al
    Zyra Lac
    Lagjia nr 1,Perballe lulishtes se madhe
    Tonin Çoku
    Mob:+355692097342
    Tonin.coku@sivig.al
    Dega Lezhe

    Kryqezimi tek Banka e Kursimit
    Nik Dedgjonaj
    Mob:+355674067134
    Nik.dedgjoni@sivig.al

    Lagjia nr 1,Perballe lulishtes se madhe
    Tonin Çoku
    Mob:+355692097342
    Tonin.coku@sivig.al
    Dega Lushnje

    Rruga Marin Barleti,
    Arben Xekollari
    Mob:+355692032686
    Arben.xekollari@sivig.al
    Dega Pogradec

    Rruga Reshit Collaku,nr 49
    Zisi Tasellari
    Mob:+355674028813
    zisi.tasellari@sivig.al
    Dega Sarande

    Lagjia nr 1 rruga ON HEZMI nr 86
    Rasim Memsuri
    Mob.+355694051230
    Rasim.memsuri@sivig.al
    Dega Shkoder

    Rruga Marin Barleti,Prane Kinema Republika
    Alban Shpuza
    Mob:+355692032741
    Alban.shpuza@sivig.al

    Ruga Marlin Barleti. Prane Kinema Republika
    Kujtim Proni
    Mob. +355672081026
    Kujtim.proni@sivig.al
    Dega Tirane

    Komuna e Parisit, Pall Lura.

    Shkelzen Cekrezi
    shkelzen.cekrezi@sivig.al

    Shkelqim Shabani
    Shkelqim.shabani@sivig.al
    Dega Vlore

    LagjiaPavarsia, Bulevardi kryesor, Pall Riviera 2
    Mentor Kapaj
    Mob:+355692085964
    Mentor.kapaj@sivig.al

    © Sigma - Interalbanian VIG 2014 - 2017
    Te gjitha te drejtat e rezervuara.

    Ju lutem lexoni Termat e perdorimit
    dhe Politikat e privacise te aplikuara nga kompania jone
    Rr. Komuna e Parisit, Pallati Lura,
    Tirane, Albania

    Tel: +355 4 2258254
    Fax: +355 4 2258253
    Mob: +355 692086099
    kontakt@sivig.al